Nabídku si právě prohlíží 13 uživatelů.

Neonový vermikompostér pro domácí kompostování!

Prodejce: Dům a zahrada Ježek s.r.o.
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Neonový vermikompostér pro domácí kompostování!

Objevte stylový vermikompostér a pusťte se do domácího kompostování! Při objednávce nad 990 Kč doprava zdarma. Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si ujít akční nabídku a pořiďte si kvalitní vermikompostér! Designový vermikompostér Urbalive Vás potěší nejen svým stylovým vzhledem, ale především svou funkčností a praktičností. Vermikompostér Urbalive se velice snadno čistí a spolehlivě zpracuje odpad bez nežádoucího zápachu či plísně. Při objednávce nad 990 Kč doprava zdarma. Navíc 1,5 % z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Dům a zahrada Ježek s.r.o.

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Dům a zahrada Ježek s.r.o.
IČO: 02906007
Kontaktní telefon: 601 170 990
Kontaktní email: info@zahradajezek.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY